top of page

Canada-Ukrain Authorization for Emergency Travel (CUAET)

Здравствуйте,

 

Основні деталі політики, оголошеної урядом Канади 17-03-2022 щодо людей, які постраждали від війни в Україні:

 

1. Або Ви, або Ваш чоловік/дружина/дружина має бути громадянином України для того, щоб отримати право.

 

2. Візи для відвідувачів і відкриті робочі візи можуть бути видані на 3 роки з можливістю продовження до 10 років або до закінчення терміну дії вашого паспорта.

 

3. Неповнолітні діти можуть отримати дозвіл на навчання на час навчання.

 

4. Візи не обкладаються державним збором за оформлення.

 

5. Хоча ці візи офіційно призначені для тимчасового проживання, вони можуть полегшити постійну імміграцію для зацікавлених.

 

6. Обробка візових заявок буде пріоритетною, і рішення очікуються менш ніж за 2-3 тижні, виходячи зі стандартного часу обробки візи для відвідувачів для Канади.

 

7. Цей екстрений дозвіл для українців та членів їх сімей можна змінити в будь-який час. Малоймовірно, що щедрі положення цієї політики залишаться в силі протягом тривалого періоду часу. Настійно рекомендуємо скористатися цією політикою, якщо ви вважаєте поселення в Канаді своїм довгостроковим планом.

Якщо ви зацікавлені в нашій службі, надішліть нам через WhatsApp (+14169048210) або електронною поштою ( info@greatnorthimmigration.com ) копії сторінки паспортних даних для кожного члена сім’ї (заявника, чоловіка/дружини, сімейного партнера, неодружених дітей на утриманні до 22). Ми зробимо все можливе, щоб повернутись до вас якомога швидше.

bottom of page